Titles you rated
The NewsroomRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0- OuroborosRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
SangdoRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0