Titles you rated
GloriaRated ★ 0.5
Golden CrossRated ★ 4.0
The King’s WomanRated ★ 3.0
Age of WarriorsRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 2.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
PresidentRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 2.5
MagicRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5