Movies
Ratings
190
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0