Movies
Ratings
36
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5- CityRated ★ 3.0
Noodle FishRated ★ 5.0- Dancing FrogRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Feels Good ManRated ★ 3.5