Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Cry MachoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5