Series
Ratings
88
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
LIFERated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0- Chef's Table Season 4Rated ★ 4.5