Series
Ratings
14
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5