Series
Ratings
259
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Jinxed At FirstRated ★ 1.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.0
Sing Again 2Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
The Golden SpoonRated ★ 4.0