Movies
Ratings
70
TremorsRated ★ 0.5
HostelRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.0
The DescentRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 0.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0