Movies
Ratings
346
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 4.0
As Above, So BelowRated ★ 2.5
Jay KellyRated ★ 4.0
The Wizard of the KremlinRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Antarctic JournalRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 4.0