Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0