Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Five Feet ApartRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.5
Mary ShelleyRated ★ 4.5
Nappily Ever AfterRated ★ 5.0
YoungjuRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Hot Summer NightsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0