Series
Ratings
57
The Legend of KorraRated ★ 3.5
The Legend of KorraRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
Lucifer Season 5Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0