Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0