Titles you rated
Gods of EgyptRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 3.0