Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5