Series
Ratings
34
Weakest BeastRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
deleRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Animal BabiesRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0- This Guy is the Biggest Mistake in My LifeRated ★ 4.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
Offbeat Chief PoliceRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5