Series
Ratings
69
One Punch ManRated ★ 4.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5