Titles you rated
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
My Oxford YearRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Life ListRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 1.0
The PartyRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0