Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0