Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
From Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Reflection of YouRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5