Movies
Ratings
758
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
SplitRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0