Series
Ratings
27
All InRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5