Titles you rated
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
MashleRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5