Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The LoraxRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5