Titles you rated
Moon KnightRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0