Movies
Ratings
114
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0