Series
Ratings
12
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 0.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
- Lovely ComplexRated ★ 5.0