Titles you rated
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 2.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 1.5
- Steel Troops Season 3Rated ★ 1.5