Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 5.0
RinguRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0