Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0