Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 0.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Glory RoadRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5