Titles you rated
Children of MenRated ★ 2.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0