Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
For SamaRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Three SistersRated ★ 4.5
Moving OnRated ★ 5.0
Chun Tae-ilRated ★ 4.0
(OO)Rated ★ 4.0
Yakiniku DragonRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
GrandmaRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5