Titles you rated
UpRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Resurrecting the ChampRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0