Movies
Ratings
337
Small Town RivalsRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
Child's Play 2Rated ★ 2.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0