Movies
Ratings
41
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0