Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
An Autumn TaleRated ★ 3.0
La HaineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0