Titles you rated
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 4.5
Ppong Ttareo GaseRated ★ 3.0
Sporty BrothersRated ★ 4.0
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 4.0- Black Clover Season 2Rated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Miss BackRated ★ 3.5
Wakako zake Season 5Rated ★ 3.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 4.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Ah! My GoddessRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5