Titles you rated
- The CureRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0