Movies
Ratings
51
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
DittoRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0