Movies
Ratings
51
The Karate KidRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 1.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.0