Movies
Ratings
122
The TraderRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5