Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
SirensRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0