Series
Ratings
127
Older SisterRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0