Movies
Ratings
386
ParasiteRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 5.0
Claire's CameraRated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 5.0
In Another CountryRated ★ 5.0
Hotel by the RiverRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 5.0
GrassRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
The Social DilemmaRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0