Series
Ratings
12
Stranger ThingsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- Expedition New GuineaRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
Planet EarthRated ★ 5.0