Movies
Ratings
459
DriveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5