Titles you rated
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
86Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0