Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0